Hakkımızda

Rota Bahçeşehir Sürücü Kursu

Siz değerli öğrencilerimize ehliyet sınavı öncesi en iyi eğitimi vermeyi amaçlayan, yeni nesil sürücü okulumuz Rota Bahçeşehir Sürücü Kursu’na hoşgeldiniz.

Trafikte güvenli bir sürüş için gerekli eğitimi almanızı ve kısa sürede ehliyet sahibi olmanızı sağlamayı kurumumuza hedef olarak belirledik. Bu doğrultuda alanlarında uzman, güleryüzlü eğitmenlerimiz ve kaliteli bir eğitim almanızı kolaylaştıracak son model araçlarımızla siz sevgili kursiyerlerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

İstanbul Bahçeşehir 1.Kısım’da hizmet vermekte olan Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kursumuzda yeni E-sınav sistemine yönelik güncel teorik eğitim ile birlikte profesyonel eğitmenlerimiz tarafından B, A1 ve A2 sınıfı ehliyetler için otomobil ve motosiklet direksiyon dersleri verilmektedir.

Öğrencilerimize mümkün olan en iyi eğitimi verirken yaşadığımız mutluluğu, sizin de trafikte bilinçli ve kendine güvenli bireyler olarak yaşamanızı istiyoruz. Detaylı bilgi, soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.